Reference

Veronika Michněvič

"Díky tomu, že se rychle dokáže napojit na fotografovaného a navodit pozitivní atmosféru, jsou její fotky velmi přirozené a uvolněné, na čemž si vlastně zakládá."

Laďka Kurincová

"Focení bylo velmi příjemné, pohodové, v krásném prostředí Šumavy a výsledek je super! Rozhodně doporučuji😊"

Tibora Honová

"Focení s Olgou bylo úžasné. Nejdříve jsem měla trochu obavy, protože dcery se fotit odmítly a já byla po náročném dni bez nálady. Olze se podařilo vytvořit skvělou atmosféru, takže nakonec jsme nemohly holky od focení odtrhnout. Fotky jsou krásné, takže doufám, že se při focení ještě potkáme."

Veronika Lukešová

"Vždy velmi příjemné a pohodové focení. Fotografka umí navodit super atmosféru, poradí co si počnout s nervozitou a strnulým tělem před hledáčkem aparátu.
Výsledkem jsou úžasné vzpomínky na samotné focení a na okamžiky vašeho života.
Děkuji"

Míša Zahořová Kaplanová

„Když jsem se objednala k paní fotografce, trošku jsem se bála. Přece jen, nikdy jsem se nenechala fotit a stydlivost převládala. Avšak po chvíli před objektivem fotoaparátu s úžasnou paní fotografkou jsem se cítila jak s kamarádkou na procházce a ne jako objekt co musí být vyfocen. Paní fotografka je moc milá, sympatická a jde jí o to, abyste se cítili dobře. Nevymýšlí žádné kýče a celé focení probíhalo ve velmi přátelském duchu. Až mě mrzí, že to tak rychle uteklo. Moc děkuji za velmi příjemně strávený čas a za překrásné fotky."

Mili V. S. 

"Již od puberty mne lákalo být modelkou. Být prostě TA KRÁSNÁ...Na konkurzu, kam jsme se přihlásily s kamarádkou mi řekli, že jsem jednoduše tlustá a moc to bolelo. Udělala se jizva. 

Focení s Oli jizvu zahojilo! pomohlo mi překonat strach - vidět se, přijmout se a jako bonus přibyl pocit sebezalíbení..... Po focení tedy zůstaly nejen krásné fotky, ale i hřejivý pocit v srdci a ten přetrvává....

Děkuji za něj Olinko.

Focení vřele doporučuji, protože pochopíte, že k tomu nepotřebujete vůbec nic... "jen" sebe sama. Je až neuvěřitelné co Olga dokáže během chvilky vytvořit.... "

Martina Bendová

"Olí je precizní a citlivý člověk s naprostou zodpovědností. Stejným způsobem přistupuje i ke své práci. Fotografování jí baví a svou pozitivní energii přenáší i na nás. Proto je výsledek vždy dokonalý a přirozený."

Lenka Pelechová Výborná

"Jsem přesně ten typ ženy, která se cítí při foceni nesvá. A právě z toho důvodu, se nechávám fotit od Oli. Při foceni se díky jejímu uvolněnému a nenucenému přístupu cítím naprosto přirozeně."